محمد رضا کلامی مدیرکل تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره دلایل توزیع گوشت برزیلی با کارت ملی، اظهار کرد: باتوجه به اینکه برای واردات گوشت منجمد برزیلی ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات این محصول داده میشود و تولید داخلی نیز پاسخگویی تولید داخلی نیست، تقاضا برای این محصول در بازار زیاد شده است.

گوشت

وی افزود: محصولاتی نیز که با ارز ۴۲۰۰ تومانی به کشور وارد شده است باید بر روی نحوه توزیع آن پایش صورت گیرد و قیمت گذاری شود.

مدیرکل تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: در مواردی نیز مشاهده شده است که برخی از افراد در طول روز چند مرتبه همراه با خانواده خود برای خرید این محصول در صف می ایستادند، بعد از بررسیهایی که به عمل آمده مشخص شد که این افراد این محصولات را از بازار جمع آوری میکردند و با قیمتی بیشتر به متقاضیانی مانند رستورانها به فروش میرساندند.

بنابراین گزارش قیمت  هر کیلوگرم گوشت منجمد برزیلی ۲۹ هزار تومان است و تنها برای مصارف خانوار در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: بنابراین تصمیم سره از ناصره برای ما سخت شده بود بنابراین مطرح شد که یک بار در ماه به هر فرد از طریق ارائه کارت ملی توزیع شود تا از سودجویی هایی برخی جلوگیری به عمل آید و اطلاعات افراد در سامانه جامع تجارت داخلی ثبت شود.

کلامی گفت: دلیل کاهش گوشت قرمز در بازار نیز خروج غیرقانونی دام از کشور است به طوری که آن را از مناطق مختلف کشور جمع آوری و با عبور  از مناطق صعب العبور مرزی از کشور خارج می‌کنند با توجه به این خروج غیر قانونی دام، عرضه گوشت در داخل کاهش می‌یابد.

وی همچنین درباره دلایل عرضه بدون ارائه کارت ملی در فروشگاههای زنجیره‌ای گفت: با توجه به اینکه این فروشگاهها دستگاه کارتخوان دارند و مردم برای خرید کارت می کشند و مشخصات آنها مشخص می‌شود افراد سود جو از بازار گوشت کمتر به این فروشگاه ها مراجعه می‌کنند./تسنیم و کولاک


دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی اعلام شد- اخبار اقتصادی ...

https://www.tasnimnews.com › اقتصادی › صنعت و تجارت

۱ روز پیش - مدیرکل تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت دلایل عرضه گوشت منجمد هرکیلوگرم 29000 تومانی با کارت ملی را اعلام کرد.

توزیع گوشت منجمد با کارت ملی در میادین میوه و تره‌بار - ایسنا

https://www.isna.ir/news/.../توزیع-گوشت-منجمد-با-کارت-ملی-در-میادین-میوه-و-تره-ب...

۲ روز پیش - توزیع گوشت منجمد با کارت ملی، از برنامه‌های سازمان میادین میوه و تره‌بار ... این گوشت عرضه شده در سازمان میادین با سایر مکان‌ها حدود ۲۰ هزار تومان است.

ماجرای توزیع گوشت منجمد با کارت ملی! - برترینها

www.bartarinha.ir/fa/news/806342/ماجرای-توزیع-گوشت-منجمد-با-کارت-ملی

۳ روز پیش - رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: گوشت منجمد تنظیم بازاری در اختیار فروشگاه های زنجیره ... دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی.

توزیع گوشت قرمز منجمد با کارت ملی در میادین به قیمت 28 ...

https://www.farsnews.com/.../توزیع-گوشت-قرمز-منجمد-با-کارت-ملی-در-میادین-به-ق...

۲ روز پیش - وی ادامه داد: دلیل عرضه گوشت با کارت ملی قطع کردن دست دلالان از بازار ... مدیرعامل میادین میوه و تره‌بار گفت: عرضه گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ طرح ...

ماجرای توزیع گوشت منجمد با کارت ملی چیست ؟ - دلگرم

https://www.delgarm.com › اخبار › اخبار اقتصادی و بازرگانی

۳ روز پیش - ماجرای توزیع گوشت منجمد با کارت ملی چیست ؟ ... این محصولات را تنها به سرپرستان خانوار و با ارئه کارت ملی عرضه می‌کنند که اقدامی «من درآوردی» است.

دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی - افکار نیوز | خبر فارسی

khabarfarsi.com/u/63423320

۱ روز پیش - مدیرکل تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت دلایل عرضه گوشت منجمد هرکیلوگرم 29000 تومانی با کارت ملی را اعلام کرد. ... ادامه خبر. برچسب‌ها.

توزیع گوشت منجمد با کارت ملی/قیمت گوشت منجمد کیلویی ...

www.mojnews.com/.../255199-توزیع-گوشت-منجمد-با-کارت-ملی-قیمت-گوشت-منجمد...

۲ روز پیش - توزیع گوشت منجمد با کارت ملی/قیمت گوشت منجمد کیلویی ۲۸ هزار تومان ... راد افزود: مرغ منجمد و تخم مرغ هم در میادین تره بار عرضه می شود و اختلاف ...

عرضه گوشت با کارت ملی در میادین پایتخت/توزیع آجیل ... - ...

www.ion.ir/news/432104/عرضه-گوشت-و-آجیل

۲ روز پیش - عرضه گوشت با کارت ملی در میادین پایتخت/توزیع آجیل یلدا ۲۲ درصد ازران تر از بازار ... توزیع گوشت قرمز منجمد طرح تنظیم بازار با ارائه کارت ملی در 22 میدان ... با کارت ملی، دلیل این کار را «قطع کردن دست دلالان از بازار» خواند و ...

توزیع گوشت منجمد | علت توزیع گوشت منجمد با کارت ملی ...

https://www.niksalehi.com/newspaper/توزیع-گوشت-منجمد-به-قیمت-28-هزار.html

۲ روز پیش - گوشت منجمد با کارت ملی به قیمت ۲۸ هزار تومان توزیع خواهد شد در ادامه ... کار را به دلیل کوتاه کردن دست دلالان انجام داده اند همچنین سعید راد اعلام کرد که

توزیع گوشت منجمد با کارت ملی - قطره

www.ghatreh.com/news/nn45478324/توزیع-گوشت-منجمد-کارت-ملی

۲ روز پیش - کلید واژه ها: کارت ملی - منجمد - گوشت. ... توزیع گوشت منجمد با کارت ملی در میادین میوه و تره بار ... دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی اعلام شد ...

دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی اعلام شد | تی نیوز

https://tnews.ir/news/655a123637631.html

۱ روز پیش - تهران (پانا) - مدیرکل تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت دلایل عرضه گوشت منجمد هرکیلوگرم ۲۹۰۰۰ تومانی با کارت ملی را اعلام کرد. به گزارش ...

تصاویر برای دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی چیست؟

نتیجه تصویری برای دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی چیست؟

نتیجه تصویری برای دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی چیست؟

نتیجه تصویری برای دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی چیست؟

۲۳ ساعت قبل

نتیجه تصویری برای دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی چیست؟

نتیجه تصویری برای دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی چیست؟

۶ روز قبل

تصاویر بیشتر برای دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی چیست؟

گزارش تصاویر

نتایج وب

توزیع گوشت منجمد با کارت ملی - روزنامه دنیای اقتصاد

https://donya-e-eqtesad.com/بخش-سایت.../3473623-توزیع-گوشت-منجمد-با-کارت-مل...

۲ روز پیش - ... شده خریداری کند. کپی شد. کلمات کلیدی: شهرداری تهران گوشت میادین میوه و تره ملی کارت ... رزم‌ناو ایران در ونزوئلا؛ پیام تهران به واشنگتن چیست؟

توزیع گوشت منجمد با کارت‌ملی در میادین میوه و تره‌بار - ...

www.javannewspaper.com/.../توزیع-گوشت-منجمد-با-کارت‌ملی-در-میادین-میوه-و-تره‌...

۲ روز پیش - سعید راد گفت: گوشت منجمد در ۲۲ میدان تره‌بار شهرداری با کارت ملی توزیع می‌شود. ... سازمان، آن است که تمامی محصولاتی که در میادین و بازار‌های میوه و تره‌بار عرضه می‌شوند، ارگانیک ... دلایل استعفای دسته جمعی نمایندگان اصفهان چیست؟

اخبار گوشت - جدیدترین و آخرین اخبار گوشت | شهرخبر

www.shahrekhabar.com/tag/گوشت

توزیع گوشت منجمد با کارت ملی در میادین میوه و تره‌بار. 22 ساعت پیش ... عرضه گوشت منجمد در میادین تره‌بار. 1 روز پیش ... دلیل افزایش مجدد قیمت گوشت مرغ چیست؟

عرضه گوشت منجمد با کارت ملی - شیعه نیوز مدیا

shia.shafaqna.com/FA/AL/2038633

مدیرکل تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت دلایل عرضه گوشت منجمد هرکیلوگرم ۲۹۰۰۰ تومانی با کارت ملی را اعلام .... ​معضل دانشجویان رشته صنایع‌دستی چیست؟

گوشت قسطی با کارت ملی و کارت یارانه!

livedata.ir/news/aftabnews/item/552288/گوشت-قسطی-با-کارت-ملی-و-کارت-یارانه

۳۰ مهر ۱۳۹۷ - علت گرانی گوشت چیست؟ ... برخی فروشندگان برای فروش گوشت اقساطی کارت ملی یا کارت یارانه مشتریان ... قصابی‌ها می‌گویند علت گرانی گوشت کمبود عرضه گوشت به بازار و قاچاق دام ... مثال گوشت منجمد را خریداری می‌کنند و به جای گوشت گرم به فروش می‌رسانند. .... دلیل خشم آمریکا از «الحشد الشعبی» عراق چیست؟

مخبر - 1397/07/30 - فروش قسطی گوشت با کارت ملی

www.mokhbernews.ir/Home/ShowNewsInfo/9608649

برخی فروشندگان برای فروش گوشت اقساطی کارت ملی یا کارت یارانه مشتریان را ... علت گرانی گوشت چیست؟ قصابی ها می گویند علت گرانی گوشت کمبود عرضه گوشت به بازار و قاچاق دام ... در این آشفته بازار برخی هم راه تقلب را در پیش گرفته اند؛ به عنوان مثال گوشت منجمد را خریداری می کنند و به جای گوشت گرم به فروش می رسانند.

توزیع گوشت منجمد با کارت ملی در میادین میوه و تره بار | رکنا

https://www.rokna.net/.../443896-توزیع-گوشت-منجمد-با-کارت-ملی-در-میادین-میوه-ت...

۲ روز پیش - توزیع گوشت منجمد با کارت ملی در میادین میوه و تره بار ... قنادان: جعبه را با نرخ شیرینی حساب می کنیم · وزیر صنعت عرضه خودرو با نرخ ۵ درصد زیر قیمت بازار را تایید کرد ... به گفته سعید راد هر نفر با کارت ملی می‌تواند در هفته سه بار به میادین مراجعه کرده ... آواره شدن ساکنان یک ساختمان به دلیل آتش سوزی + فیلم ...

خرید گوشت قرمز منجمد در میادین تره بار با ارائه کارت ملی/انار ...

www.baeghtesad.com/...بازار.../33478-خرید-گوشت-قرمز-منجمد-در-میادین-تره-بار-با...

۲ روز پیش - خرید گوشت قرمز منجمد در میادین تره بار با ارائه کارت ملی/انار و هندوانه با قیمت مصوب در میادین میوه و تره بار به فروش می رسد ... وی ادامه داد: به دلیل اینکه دست واسطه‌گران و دلالان را کوتاه کنیم این اقدام ... داریم، ‌آجیل شب یلدا با 22 تا 30 درصد پایین‌تر از بازار عرضه می‌شود. ... علت گرانی محصولات یکبار مصرف چیست؟

پیمایش صفحه