ارگاسم باعث آزاد شده موادی معتاد کننده مانند دوپامین می شود که انتقال دهنده های عصبی مربوط به لذت است ولی کارزا باعث ترشح هورمون عشق یا هم آغوشی به نام اکسی توسین می شود که مدت زمان بیشتری در بدن باقی می ماند

کارزا یا هم آغوشی بدون ارگاسم که رابطه زوجین را صمیمی تر می کند

تحقیقات اخیر که در دانشگاه اوترخت هلند  Utrecht University انجام شد نشان داد متوسط زمان بین دخول و ارگاسم  بین 500 زوجی که در مطالعه شرکت کرده بودند 5.4 دقیقه است. زوجین از کورنومتر استفاده کردند.

فاصله بین دخول و ارگاسم بسیار کوتاه است. شاید به همین دلیل کارزا karezza جذابیت دارد.


کارزا karezza،هم آغوشی بدون ارگاسم که رابطه جنسی را گرم تر می کند

این وازه از کلمه کارس caress یا نوازش در زبان ایتالیایی گرفته شده است که به عشقبازی طولانی مدت از جمله لمس ، نوازش ، هم آغوشی و لذت بصری ولی بدون ارگاسم گفته می شود.

این روش ریشه ای تاریخی دارد و اولین مقاله در مورد کارزا سال 1931 منتشر شد ولی با این حال اشخاص زیادی از آن اطلاع ندارند.

ارگاسم باعث آزاد شده موادی معتاد کننده مانند دوپامین می شود که انتقال دهنده های عصبی مربوط به لذت است ولی کارزا باعث ترشح هورمون عشق یا هم آغوشی به نام اکسی توسین می شود که مدت زمان بیشتری در بدن باقی می ماند.

نتیجه ؟

در حالت ایده آل کارزا یا عشقبازی صمیمیت و نزدیکی و ارتباط بین زوجنین را بهبود می بخشد. عشقبازی یا کارزا باعث می شود رابطه جنسی کمتر فیزیکی بوده و بیشتر رومانتیک شود.

با تمرین بیشتر کارزا ارگاسم کم کم اهمیت خود را از دست داده و حواس شما بیشتر درگیر هم آغوشی خواهد شد.

برای انجام کارزا باید هر دو نفر از قبل نسبت به آن آگاهی داشته باشند و بتوانند یکدیگر را درک کنند. نوع لمسی که دوست دارید یا مناطقی که دوست ندارید لمس شوند را با هم در میان بگذارید.

زوج خوشحال

مهم ترین نکته اینجاست که هدفتان نباید رسیدن به ارگاسم باشد بنابراین نوع لمس بدن زوجین نباید به گونه ای باشد که منجر به ارگاسم شود.

کارزا می تواند ساعت ها ادامه پیدا کند ولی شما می توانید 5 دقیقه ای آن را انجام دهید.

خوردن نوک سینه ، در آغوش گرفتن سر، گذاشتن آلت تناسلی بین پاها،  کشف نقاط حساس بدن یکدیگر. باز نگه داشتن چشمها هنگام بوسه و به طور کلی هر کاری که احساس خوبی در شما ایجاد کند ولی منجر به ارگاسم نشود را می توانید انجام دهید.

مثل هر عادت جدید دیگر هر چه بیشتر تمرین کنید برایتان طبیعی تر خواهد شد و فواید آن را بیشتر احساس خواهید کرد.


از ارگاسم نترسید

اگر ترس از ارگاسم داشته باشید نمی توانید هر کاری که دلتان می خواهد را امتحان نکنید. به خصوص اگر اولین تجربه شما باشد. ارگاسم اتفاقی می تواند بینظر باشد.  به هر حال با کمی تمرین متوجه می شوید چه کارهایی منجر به ارگاسم می شود و چه کارهایی منجر به ارگاسم نمی شود.تهیه و ترجمه : گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
اختصاصی سیمرغ

رابطه جنسی بدون ارگاسم یا کارزا karezza چیست؟

vista.ir › سلامت › سلامت جنسی › سلامت جنسی در خانواده

۳ ساعت پیش - ارگاسم باعث آزاد شده موادی معتاد کننده مانند دوپامین می شود که انتقال دهنده های عصبی مربوط به لذت است ولی کارزا باعث ترشح هورمون عشق یا هم آغوشی ...

شخصیت خود را با این تست ساده بشناسید - سیمرغ

https://seemorgh.com › سرگرمی › فال › فال روزانه

۳ ساعت پیش - بدون توجه به دیگران به دنبال رویاهای خود هستید و خیلی زود به آن ها می رسید. شکست را نمی .... رابطه جنسی بدون ارگاسم یا کارزا karezza چیست؟

فال روزانه یکشنبه 25 آذر 1397 - سیمرغ

https://seemorgh.com › سرگرمی › فال › فال روزانه

۱ ساعت پیش - کشمکش داشتن با همکاران و یا بحث و جدل کردن با رئیستان از نظر شما لزوماً کار پسندیده‌ای نیست. .... رابطه جنسی بدون ارگاسم یا کارزا karezza…

اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی اهدا شد - خبرگزاری برنا | خبر ...

https://khabarfarsi.com/u/63527357

رابطه جنسی بدون ارگاسم یا کارزا karezza چیست؟ کارزا یا هم آغوشی بدون ارگاسم که رابطه زوجین را صمیمی تر می کند تحقیقات اخیر که در دانشگاه اوترخت هلند Utrecht ...

سمومی که سلامت بدن را گروگان می گیرند! - تابناک ایلام | خبر ...

khabarfarsi.com/u/63528453

۱۹ ساعت پیش - 8 – نارضایتی در روابط جنسی فردی که عزت نفس ندارد، از بدن خود متنفر است. تصویر منفی از ... رابطه جنسی بدون ارگاسم یا کارزا karezza چیست؟

خبر پو, پویش آخرین اخبار ایران و جهان و نیازهای اینترنتی ...

khabarpu.com/

1 ساعت پیش. رابطه جنسی بدون ارگاسم یا کارزا karezza چیست؟ سیمرغ. 2 ساعت پیش. بیماری التهابی روده خطر این بیماری را افزایش می‌دهد. فرتاک نیوز. 2 ساعت پیش.