دختری ۲۲ ساله هستم که ۸ سال دچار خود ارضایی بودم تا این که حدود ۳ ساله ترک کردم ولی عواقبش هنوز هم برام مونده. نمیدونم چرا. بذار واضح تر بگم من الان پرده بکارتم رو از دست دادم و خواستگارهای خوبی هم دارم ولی به همشون جواب رد میدم و هر موقع که مادر و پدرم سؤال می کنند جواب قطعی به آنها نمیدم. داستان من از اون موقعی شروع شد که بر اثر کنجکاوی، خودارضایی کردم و با موزی عمل دخول را انجام دادم و قطره خونی از من خارج شد ولی الان نمیدونم باید چیکار کنم. یعنی من تا آخر عمر بدبخت شدم؟

پاسخ مشاور

خواهر محترم، وضعیت دشوار و سخت شما را درک می کنیم و امیدواریم که این مکاتبه برای شما مفید باشد.خواهر ارجمند، شما مرتکب گناهی شده اید که راه خروج از بار معنوی و روحی آن، توبه و بازگشت به سوی پرودگار است؛ پشیمانی شما از گذشته و عهد بستن با خدای غفار و کریم، برای عدم تکرار گذشته، مرهمی بر آلام روحی شما خواهد بود، اما از دست رفتن بکارت شما در اثر گناه خودارضایی بوده است و نه یک رابطه نامشروع؛ پس در این صورت شما به هیچ وجه نباید احساس ناپاکی داشته باشید و طبق نظر برخی از مراجع شما باکره محسوب می گردید و باید مثل یک دختر باکره عمل نمایید(در این زمینه نظر مرجع تقلیدتان را از ایشان سوال نمایید).
در رابطه با زندگی آینده، اکنون که از گذشته خود پشیمان بوده و توبه کرده اید، بهترین کار این است که به زندگی روزمره و عادی خود بپردازید؛ تحصیل، هنر، روابط فامیلی، … و هرگاه که خواستگاری برایتان آمد، با بررسی شرایط، نسبت به خواستگاری او پاسخ دهید. در این مورد نکاتی مطرح می باشد، لطفاً به آنها توجه فرمایید:

۱٫ در اولین گام به یک پزشک متخصص زنان (خانم) مراجعه نمایید، تا او با یک معاینه سطحی، وضعیت شما را مشخص نماید، یادتان باشد که اظهار نظر در رابطه با پرده بکارت، یک کار تخصصی است و نظر خود فرد یا افراد عادی در این زمینه هیچ اعتباری ندارد.
۲٫ از لحاظ شرعی شما دختری پاک محسوب می گردید، چرا که هیچ گونه رابطه جنسی نداشته اید.
۳٫ گفتن حقیقت به خواستگار، یعنی اینکه پرده بکارتتان را از دست داده اید، و اینکار لزومی ندارد.
۴٫ خواستگاری که به پرده بکارت اهمیت زیادی می دهد و پی گیر این موضوع می باشد، طبعاً مورد مناسبی برای شما نخواهد بود و بهتر است که با یک بهانه او را منصرف نمایید، اما اگر فردی، نسبت به این مسأله حساس نبود، بهتر است که به خواستگاری او پاسخ مثبت دهید.
۵٫ به هر ترتیب اگر شما خواستگاری داشتید که با در نظر گرفتن شرایط به او پاسخ مثبت دادید، پس از آن در هر مرحله ای از مراحل خواستگاری تا ازدواج که یقین پیدا کردید، امور به گونه ای دارد پیش می رود که ممکن است ماجرا فاش شود، بهترین کار این است که بدون مطرح کردن ماجرا و با یک بهانه ازدواج را بر هم بزنید، چرا که به هر حال مطرح کردن یک گناه، تبعاتی منفی خواهد داشت، چرا که هم از لحاظ شرعی اعتراف به گناه در نزد غیر خدا صحیح نمی باشد و هم اینکه ممکن است، فرد مذکور پس از آگاهی از راز شما، بخواهد از شما سوء استفاده یا اخاذی نماید.

۶٫ در رابطه با ترمیم بکارت نیز جهت آگاهی شما این بحث را مورد بررسی قرار می دهیم :

– از لحاظ فقهی اکثر مراجع عظام تقلید این عمل را حرام می دانند و فقط برخی از مراجع می فرمایند، اگر انجام این عمل برای دختر ضروری باشد، می تواند انجام دهد.

– از لحاظ قانونی این عمل جراحی مورد تایید قانون نمی باشد، بنابراین انجام این عمل هزینه مالی مشخصی نداشته و هر پزشکی طبق میل خود هزینه می گیرد و انجام این عمل نیز به صورت پنهانی صورت می گیرد.

– پزشکان متخصص و یا پزشک قانونی در شرایط خاص می توانند تشخیص دهند که پرده بکارت یک دختر، ترمیم شده است.
۷٫ به هر ترتیب اگر به عقد مردی در آمدید و پس از مدتی او به نداشتن پرده بکارت پی برد، اگر حرف شما را مبنی بر اینکه شما رابطه نداشته اید و از دست دادن بکارت یک اتفاق بوده است، را باور نکرد، در این صورت پزشکی قانونی توان تشخیص این مساله را دارد و می تواند عدم رابطه و عدم دخول آلت را تایید کند.

منبع : کولاک


رد کردن خواستگارها به دلیل از دست دادن پرده بکارت در اثر ...

koolakmag.ir › اخبار داغ › اجتماعی

۱ روز پیش - خواستگاری که به پرده بکارت اهمیت زیادی می دهد و پی گیر این موضوع می باشد، طبعاً مورد مناسبی برای شما نخواهد بود و بهتر است که با یک بهانه او را ...

ازاله بکارت بخاطر خودارضایی! | گروه اینترنتی رهروان ولایت

https://www.welayatnet.com/fa/news/124532

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - در مورد از دست دادن پرده بکارت باید گفت که باکره بودن به نوعی از «صفات ... پس از این بابت نگران نباشید و بدون دلیل خواستگاران را رد نکنید.

خواستگارهایم را رد می کنم چون در اثر خود ارضایی پرده بکارتم ...

www.moshavereh.porsemani.ir/.../خواستگارهایم-را-رد-می-کنم-چون-در-اثر-خود-ارضایی...

گفتن حقیقت به خواستگار، یعنی اینکه پرده بکارتتان را از دست داده اید، و اینکار لزومی ... اید و از دست دادن بکارت یک اتفاق بوده است، را باور نکرد، در این صورت پزشکی .... که میگن پرده میتونه در اثر خودارضایی پاره بشه منظورش فرو کردن انگشت و. ..... به طرف مقابل نبودم و به خاطر از دست دادن کنترل(به دلیل مصرف شراب) از دستم دادم.

تصاویر برای رد کردن خواستگارها به دلیل از دست دادن پرده بکارت در اثر خودارضایی

نتیجه تصویری برای رد کردن خواستگارها به دلیل از دست دادن پرده بکارت در اثر خودارضایی

۲۳ ساعت قبل

نتیجه تصویری برای رد کردن خواستگارها به دلیل از دست دادن پرده بکارت در اثر خودارضایی

نتیجه تصویری برای رد کردن خواستگارها به دلیل از دست دادن پرده بکارت در اثر خودارضایی

نتیجه تصویری برای رد کردن خواستگارها به دلیل از دست دادن پرده بکارت در اثر خودارضایی

نتیجه تصویری برای رد کردن خواستگارها به دلیل از دست دادن پرده بکارت در اثر خودارضایی

تصاویر بیشتر برای رد کردن خواستگارها به دلیل از دست دادن پرده بکارت در اثر خودارضایی

گزارش تصاویر

نتایج وب

رد کردن خواستگار به دلیل نداشتن پرده بکارت :: خانواده برتر

https://khbartar.blog.ir/post/4952/رد-کردن-خواستگار-به-دلیل-نداشتن-پرده-بکارت

۷ مرداد ۱۳۹۴ - وقتی دبیرستانی بوده پرده بکارتش در اثر یه حادثه ... ... رد کردن خواستگار به دلیل نداشتن پرده بکارت ... یه حادثه ای که هیچ ربطی به رابطه جنسی و خودارضایی نداشته. .... بخوان بعد یکی از لینک ها راجع به سوال هایی باشه مشابه همین سوال که دخترا پردشونو به دلیل ناخواسته و نه از سر رابطه با جنس مخالف از دست دادن.

خود ارضایی آسیب ها و درمان ها

https://hawzah.net/fa/Article/View/95268/خود-ارضایی-آسیب-ها-و-درمان-ها

از بین رفتن پرده بکارت. ... در اثر خود ارضایی و تحریک زیاد، هیپوتالاموس آسیب می بیند. ... به طور کلی اختلال قوای بینایی، شنوایی (مثل صدای زنگ در گوش و وز وز کردن) و. ... در نامه ای آمده: اکنون خواستگاران فراوانی دارم که هر یک از دیگری بهتر هستند. به دلیل همین مسأله (خود ارضایی و از دست دادن بکارت) است که مجبورم به خواستگارانم ...

پرده بکارتم را از دست داده ام

www.taamolnews.ir/fa/news/56630

۳۰ مهر ۱۳۹۲ - دختری 22 ساله هستم که 8 سال دچار خود ارضایی بودم تا این که حدود 3 ساله ترک کردم ولی ... داستان من از اون موقعی شروع شد که بر اثر کنجکاوی با موزی عمل دخول را انجام دادم و قطره خونی از ... به نظر می رسد عمده نگرانی شما، از دست دادن پرده بکارتتان باشد. ... پس از این بابت هم نگران نباشید و بدون دلیل خواستگاران را رد نکنید.

حکم شرعی ترمیم بکارت از نظر مراجع تقلید و قانون - نمناک

namnak.com/حکم-شرعی-ترمیم-بکارت.p26678

 رتبه: ۳٫۹ - ‏۴۸ رأی

سوال: دختری که بکارت خود را از دست داده است، در اثر داشتن رابطه جنسی و یا ناخواسته (مانند خود ارضایی، تجاوز، بیماری و ...) 1. آیا این ... کمک کردن به زن زناکار به جهت ترمیم پرده بکارت وی که بتواند باکره بودنش را به خاطر ازدواج بدست آورد، چه حکمی دارد؟ 1. ... و همچنین فریب دادن و معرفی خود به خواستگار به عنوان باکره جایز نیست.

پاسخ به سوال و جواب های شایع دختران درباره پرده بکارت - ...

https://www.amazing.ir/1393/.../common-questions-and-answers-related-to-maidenhea...

پرده بکارت سوال و جواب در مورد پرده بکارت دختر و زن خود ارضایی سوالات راجب پرده ... به همین دلیل دقیقا در ورودی دهانه واژن تعبیه شده است. ... آیا با داخل کردن انگشت امکان دارد پرده بکارت به تدریج نازک شده و در نهایت پاره شود؟ ... بالطبع برای رسیدن به ناحیه صورتی ابتدا می بایست از خطوط قرمز (پرده بکارت) رد شد و با توجه به اینکه ...

Porseman.com - پرسمان دانشگاهیان - نداشتن بکارت، ترس از ...

https://www.porseman.com/article/نداشتن-بکارت،-ترس-از-ازدواج/28780

اما در مورد بکارت، به نظر می رسد عمده نگرانی شما، از دست دادن پرده بکارتتان باشد. ... فعلا باید در یک وضعیت عادی زندگی کنید نه اینکه در اثر یک اشتباه، بقیه زندگی را خراب نمایید. ... پس از این بابت هم نگران نباشید و بدون دلیل خواستگاران را رد نکنید. ... تجاوز جنسی در کودکی، نداشتن پرده بکارت، مشکل در ازدواج · خودارضایی دختر، ...